Wydawnictwo Inwestor Sp. z o.o.
ul. 30 stycznia 42
83-110 Tczew

l

Redagowanie

Redagowanie i tworzenie tekstów dziennikarskich to nasza specjalność. Zajmujemy się tym ponad 20 lat przy tworzeniu własnych czasopism oraz na zlecenie naszych klientów. Przygotowaliśmy dla nich setki różnych form dziennikarskich.

Z

Korekta

Każdy tekst po napisaniu powinien być poddany korekcie. Jest to bardzo ważne przy profesjonalnym przygotowywaniu ofert, katalogów, stron internetowych itp. Jeżeli zależy Ci na przygotowaniu bezbłędnego tekstu, my Ci pomożemy.

i

Tłumaczenie

Masz kontrahentów zagranicznych? Nie ma problemu – przetłumaczymy również Twoje teksty z ofert, katalogów czy stron internetowych. Przeprowadzimy również dodatkową korektę po składzie. W naszej ofercie jest również tłumaczenie tekstów specjalistycznych.

Stylebook

Każde czasopismo, gazeta lub biuletyn firmowy przed składem potrzebuje indywidualnego stylebooka. Dzięki niemu każde wydanie będzie wyglądało wizualnie tak samo i spójnie, zgodnie z ustalonymi założeniami i zasadami.

Skład DTP

Składem DTP profesjonalnie zajmujemy się od początku naszej działalności. Posiadamy dział graficzny i skład DTP. Z pewnością poradzimy sobie z przygotowaniem dla Ciebie reklam. Złożenie i przygotowanie czasopism lub ofert do druku to również nasza specjalność.

Druk

Planujesz wydrukować wizytówki, oferty, katalogi, czasopisma, torby reklamowe? Nie ma problemu, zajmiemy się również tym. Na swoim koncie mamy miliony wydrukowanych arkuszy i setki zadowolonych klientów.

Formularz zapytania